top of page

BİZ KİMİZ?

Influencer marketing'in gücünü kullanarak markanızın hikayesini anlatmak için buradayız !

Influencer Marketing Ajansı

Neden Biz?

Profesyonel ekibimizle sürekli olarak değişen dijital trendleri takip edip, en son trendlere uygun kampanyalar tasarlıyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, işbirliklerini büyütmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ayrıca, etik ve şeffaf çalışma şeklimizi ilk sıramıza koyarak her işbirliğinin güvenilir ve başarılı olmasını sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

 

Advermaker olarak, influencer marketing konusunda zengin bilgi birikimi ve tecrübeli ekibimizle işimizi titizlikle yapmaya, müşterilerimizin hedef ve beklentilerini gerçekleştirmeye odaklıyız. İşbirliklerimizi planlarken her bir influencer kampanyasını markaya özel olarak tasarlıyor ve kampanya hedeflerine uygun çözümler sunuyoruz.

Markalar için güçlü influencer ilişkileri kurarak, veriye dayalı ve yaratıcı kampanyalar oluşturarak, etkili işbirlikleri yapmalarını sağlıyoruz.

 

Ne Yapıyoruz?

Kullandığımız global tool'lar sayesinde veriye dayalı, hedef odaklı, ölçümlenebilir ve özenle planlanmış 

kampanyalar tasarlıyoruz.

Ekip olarak, influencer marketing alanında en son trendleri takip ederek markaların ihtiyaçlarına odaklanarak, hedef kitleleriyle daha yakından iletişim kurmalarına yardımcı oluyoruz ve bu doğrultuda stratejiler geliştiriyoruz.

bottom of page